About us

Green Seven ➆ repair shop - українська дизайнерська майстерня, що виробляє предмети декору та аксесуари, що так чи інакше пов'язані з автомобілем і двигуном внутрішнього згорання. Заснована в 2013 році з думкою, що вже нарешті потрібно використовувати сучасні технології та виготовляти щось неординарне. В нас ти знайдеш безліч цікавого для свого дому, майстерні, себе, автомобіля, друзів, зокрема, це годинники, вішаки, гребінці, світильники, підставки для книг, серветниці. Ми постійно вдосконалюємося і вдосконалюємо наше виробництво, тому перелік товарів в інтернет-магазині не є вичерпним.

 

green seven repair shop

Green Seven ➆ repair shop завжди відкриті для співпраці і готові працювати над цікавими проектами з талановитими дизайнерами, інженерами, архітекторами. 

Green Seven ➆ repair shop станом на сьогоднішній день також пропонує:

  • лазерне різання металу, пластику, дерева, фанери, шкіри, паперу, картону;

  • фрезерування неметалевих матеріалів;

  • виготовлення кастомних деталей за твоїми кресленнями;

  • виготовлення шильдів, значків, сувенірної продукції;

  • розробка 2D, 3D креслень, макетів, візуалізація (Solidworks, AutoCAD, Kompas, CorelDRAW, 3DMax).

В той час коли американці пишаються класичним Ford T, британці Mini, німці Volkswagen Käfer, італійці Fiat 500, а французи "Бридким Каченям" Citroën 2CV, ми пишаємося легендарним першим українським автомобілем, що повністю розроблявся і виготовлявся на теренах нашої Батьківщини - Запорожцем, у всіх його модифікаціях. Саме автомобіль ЗАЗ 968м на прізвисько Зелена Сімка надихнув нас на створення майстерні Green Seven ➆ repair shop, показав, що автомобіль є невід'ємною частиною Земної культури та прогресу. Ми черпаємо натхнення саме з цього автомобіля.

Нам часто ставлять комічні, іноді недолугі питання. Відповідаємо: так, ми любимо свою Сімку; кабріолет робити не хочемо; двигун рідний 40-ка, доопрацьований; капот поіржавів сам, фарбувати не будемо; їде швидко і далеко; просіла від старості, 83-й рік все-таки. 

... далі додумай сам :)

green seven repair shop

 

   Якість — це коли все зроблено правильно, навіть якщо ніхто не перевіряє (с) Генрі Форд

 

 

Phone: +38 093 805 22 10
Social networks: Facebook Instagram
Issuing orders:
Ukraine, P. Sofiivska Borshchahivka
st. Academician Shalimova 69
DIV repairshop:
Ukraine, P. Sofiivska Borshchahivka
st. Matrosova 35