Про нас

Green Seven - українська майстерня, що виробляє предмети декору, стильні аксесуари, дизайнерські подарунки, що так чи інакше пов'язані з автомобілем і двигуном внутрішнього згорання. Заснована в 2013 році з думкою, що вже нарешті потрібно використовувати сучасні технології та виготовляти щось неординарне. В нас ти знайдеш безліч цікавого та корисного для свого дому, майстерні, себе, автомобіля, друзів - це може бути: вініловий годинник, вішак, стильний гребінець для бороди та голови, світильник, нічник, підставка упор для книг, закладка для книг, серветниця, шкатулка, медальниця, гриль для сабвуфера, аудіо гриль, футболка або постер чи картина на тематику кастом культури.

 

 

Green Seven завжди відкриті для співпраці і готові працювати над цікавими проектами з талановитими дизайнерами, інженерами, архітекторами. 

Green Seven станом на сьогоднішній день також пропонує:

  • лазерне різання металу, пластику, дерева, фанери, шкіри, паперу, картону;

  • фрезерування неметалевих матеріалів;

  • виготовлення кастомних деталей за твоїми кресленнями;

  • розробка 2D, 3D креслень, макетів, візуалізація (Solidworks, AutoCAD, Kompas, CorelDRAW, 3DMax).

      

 

В той час коли американці пишаються класичним Ford T, британці Mini, німці Volkswagen Käfer, італійці Fiat 500, а французи "Бридким Каченям" Citroën 2CV, ми пишаємося легендарним першим українським автомобілем, що повністю розроблявся і виготовлявся на теренах нашої Батьківщини - Запорожцем, у всіх його модифікаціях. Саме автомобіль ЗАЗ 968м на прізвисько Зелена Сімка надихнув нас на створення майстерні Green Seven, показав, що автомобіль є невід'ємною частиною Земної культури та прогресу. Ми черпаємо натхнення саме з цього автомобіля.

Нам часто ставлять комічні, іноді недолугі питання. Відповідаємо: так, ми любимо свою Сімку; кабріолет робити не хочемо; двигун рідний 40-ка, доопрацьований; капот поіржавів сам, фарбувати не будемо; їде швидко і далеко; просіла від старості, 83-й рік все-таки. 

... далі додумай сам :)

green seven repair shop

 

Телефон: +38 093 805 22 10
e-mail: greensevencom@gmail.com
Соцмережі: Facebook Instagram
Головний офіс:
Україна, с. Софіївська Борщагівка,
вул. Академіка Шалімова 69 
DIY Майстерня:
Україна, с. Софіївська Борщагівка,
вул. Матросова 35