Публічна згода

Обмін та повернення

Придбаний товар, якщо він не підійшов тобі з будь яких причин, можеш повернути або обміняти на аналогічний протягом 20 календарних днів з моменту покупки.

Повернення або обмін можливий тільки за умови належного вигляду товару, відсутності слідів користування та цілісності упаковки.

Повернення грошей або обмін відбувається зазвичай протягом трьох робочих днів, але не пізніше 10 днів та за умови наявності товару на складі.

Повернення грошей або обмін продукції зробленої під індивідуальне замовлення не проводитися.

Витрати на доставку товару для обміну або повернення здійснюється за рахунок покупця.

 

Індивідуальне замовлення

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IV від 01.12.2005 р), товари, що виготовляються в порядку індивідуального замовлення, обміну та поверненню не підлягають за умови їх належної якості. Термін «Індивідуальне замовлення» включає в себе зміну кольору, дизайну, розміру, розробку нової та виготовлення продукції, що відрізняється від представленої на сайті. Зверни увагу! Всі товари у розділі «Захисні грилі для динаміків» виготовляються виключно під індивідуальне замовлення.

 

Гарантія

Гарантійний термін на всі вироби складає 12 місяців з дня продажу.  Гарантійне обслуговування не здійснюється у випадку: відсутності документів, що підтверджують факт купівлі, при механічних або інших пошкодженнях, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця, випадкового пошкодження з вини клієнта або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого використання, пошкодження, що виникли при використанням товару не за призначенням,  були виявлені сліди самостійного ремонту. Якщо в гарантійний період товар не може бути відремонтований, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші.

При отриманні товару через компанію-перевізника, перевіряй його безпосередньо у відділенні компанії-перевізника, задля уникнення непорозумінь. Якщо товар перевірений поза відділенням перевізника, претензії щодо цілісності товару не приймаються.

 

Дані покупця

Green Seven збирає і обробляє персональні дані покупців (прізвище, ім'я, по батькові, адреса доставки, контактні дані) з метою виконання доставки та виготовлення виробів. Здійснюючи замовлення товару, покупець дає згоду на збір та обробку персональних даних про себе в цілях виготовлення та здійснення доставки замовленого товару.

Green Seven зобов'язується дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних покупців.


Використання сайту

Завантажувати і переглядати матеріали сайту green-seven.com дозволено тільки для особистого, некомерційного використання. Змінювати, розповсюджувати або демонструвати матеріали green-seven.com в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином без письмової згоди забороняється. Будь-яке використання і розповсюдження матеріалів green-seven.com, без вказівки авторства і посилання на джерело забороняється.

 

Інші умови

Покупець дає право Green Seven здійснювати розсилку повідомлень, використовуючи як технічні засоби, що надаються у рамках сайту, так і шляхом їх надсилання безпосередньо на електронну пошту Покупця.

Green Seven залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

До відносин між покупцем і Green Seven застосовується право України.

Green Seven має право відмовити покупцеві у виконанні нових замовлень, якщо з боку покупця було помічено шахрайські, неправомірні або образливі дії.

 

Телефон: +38/O93/8O5 22 1O
e-mail: greensevencom@gmail.com
Соцмережі: Facebook Instagram
Офіс та пункт видачі замовлень:
Україна, с. Софіївська Борщагівка,
вул. Академіка Шалімова 69A